برآورد هزینه ساخت

فایل اکسل مصالح مصرفی پروژه ساختمانی در متری چند

مصالح مصرفی پروژه ساختمانی و اینکه در چه زمانی به چه مصالحی برای اجرای پروژه نیاز است از جمله مواردی است که یک متخصص کنترل پروژه یا مدیر پروژه باید آن را در برنامه زمانبندی بگنجاند. اگر مسئولیت کنترل یک پروژه ساختمانی با شماست و به دنبال دانلود فایل اکسل مصالح مصرفی پروژه ساختمانی هستید، توصیه می‌کنم پیش از دانلود هر گونه فایلی این مقاله را مطالعه کرده و برای استفاده از بستر آنلاین و تخصصی برنامه ساخت و هزینه ساخت متری چند به لینک زیر مراجعه کنید.

برای دریافت خلاصه متره، لیست قیمت مصالح مصرفی، برآورد هزینه ها به تفکیک فعالیت ها و برنامه ساخت به متری چند مراجعه کنید

روش‌های تسهیل فایل اکسل مصالح مصرفی

با جست و جوی عبارت فایل اکسل مصالح مصرفی پروژه ساختمانی در گوگل فهرستی از وب سایت‌ها به نمایش در می‌آید که بیشتر آن‌ها به فروش فایل‌هایی در خصوص پروژه‌های ساختمانی مانند فایل اکسل مصالح ساختمانی، فایل اکسل گانت چارت، فایل اکسل برنامه زمانبندی و … می‌پردازند. اگر در این وب سایت‌ها به نظرات مخاطبان و خریداران این فایل‌ها مراجعه کنید مشاهده می‌کنید که نارضایتی بسیاری از سوی آن‌ها در خصوص این فایل‌های وجود دارد. آیا راه بهتری هم برای به دست آوردن فایل اکسل مصالح مصرفی وجود دارد؟

پاسخ این پرسش مثبت است. وب سایت متری چند در زمینه برآورد هزینه ساخت و ارائه برنامه ساخت پروژه‌های ساختمانی فعالیت دارد. در واقع این بستر آنلاین با دریافت اطلاعاتی از سوی مخاطب و ارائه فایل‌های اکسل هزینه ساخت و برنامه ساخت به مخاطب اطلاعات اختصاصی پروژه مورد نظر را تجزیه و تحلیل می‌کند. لازم به یادآوری است که این فایل‌ها در قالب اکسل هستند و قابلیت تغییر دارند. برای اطلاع از محتوای فایل‌های اکسل به نمونه فایل اکسل متری چند مراجعه کنید.

فایل اکسل مصالح مصرفی پروژه ساختمانی متری چند چه ویژگی‌هایی دارد؟

فایل اکسل مصالح مصرفی پروژه ساختمانی که در متری چند قابل خریداری است، در واقع یک فایل اکسل حاوی یک شیت است که در آن مراحل ساخت ساختمان مانند سفت کاری، نازک کاری و … با رنگ جدا شده‌اند، سپس در هر مرحله مصالح مورد نیاز آمده است که واحد، قیمت واحد و مقدار مورد نیاز در پروژه و مقدار کل و قیمت کل نیز برای هر متریال آمده است.

به طور مثال در یک پروژه ساختمانی در بخش سفت کاری به چه مقدار ماسه شسته، بر اساس واحد آن (متر مکعب) نیاز است. قیمت ماسه شسته بر اساس واحد در تاریخی که به آن مصالح نیاز است، ذکر شده و با توجه به مقدار ماسه مورد نیاز، قیمت کل آن نیز بیان شده است.

چرا دانلود فایل اکسل مصالح مصرفی پروژه ساختمانی به صرفه نیست؟

با دانلود فایل اکسل مصالح مصرفی در یک پروژه ساختمانی علاوه بر اینکه فایل مورد نظر عیناً با پروژه شما مطابقت ندارد، باید زحمت ادیت و تبدیل فایل به فایل مورد نظر در نظر گرفته شود که در مواقعی که زمان برای ما ارزشمند است، می‌تواند باعث دردسر شود.

با وارد کردن اطلاعات پروژه‌های مورد نظر خود، فایل اکسل اختصاصی پروژه خود را به دست آورید. در ابتدا ممکن است هزینه خرید یک فایل آماده به صرفه‌تر باشد ولی به یاد داشته باشید که زمان هم هزینه است. با وقت کمتری که برای تنظیم فایل با پروژه مورد نظر و قیمت‌های به روزی که فایل اکسل مصالح مصرفی پروژه متری چند دارد وقتی چند پروژه همزمان برای ارائه داشته باشید. صرفه اقتصادی آن مشخص می‌شود.

علاوه بر فایل اکسل مصالح مصرفی پروژه ساختمانی می‌توان فایل اکسل کش فلو (cash flow)، گانت چارت (Gantt chart)، نمودار اس (S curve)، برنامه ساخت، ساختار شکست کار، هزینه‌ها به تفکیک فعالیت‌ها و خلاصه برآورد هزینه‌ها را نیز با پرداخت مبالغی یا خرید اشتراک دانلود کرد.

سخن آخر

متری چند ابزاری آنلاین است که با وجود آن دانلود فایل اکسل هزینه‌های ساخت ساختمان، فایل اکسل متره و برآورد ساختمان مسکونی، فایل اکسل محاسبه هزینه ساخت ساختمان، فایل اکسل برآورد هزینه ساخت ساختمان، فایل اکسل برآورد مالی ابنیه، دانلود فایل اکسل متره و برآورد ساختمان، فایل اکسل محاسبه طول و تعداد آرماتور و … نیاز نخواهد بود و تمام این درخواست‌ها به صورت آنلاین محاسبه می‌شد که محاسبه آنلاین مصالح ساختمانی هم جزء آن قرار می‌گرفت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا