پیش بینی قیمت ساخت و ساز

دانلود نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان یا نرم افزار متره و برآورد

+برآورد کلی رایگان

دانلود نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان در دنیای پرهزینه و پیچیده امروز می‌تواند در راه کاهش هزینه‌ها و برآورد آن‌ها و در نتیجه تخصیص بودجه به مصارف پراهمیت‌تر یاری کننده باشد. محاسبه هزینه ساختمان و تخمین آن نیاز به اطلاع از نرخ روز قیمت مصالح و متریال ساختمانی، دستمزد کارگران، قیمت روز زمین و بسیاری موارد دیگر دارد. همه شرایط نام برده باید در کنار هم جمع شوند تا بتوان هزینه ساخت ساختمانی را با نهایت دقت محاسبه کرد. با معرفی نرم افزار محاسبه هزینه ساخت متری چند همراه ما باشید.

دانلود نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان

با جست و جوی عبارت دانلود نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان در گوگل، فهرستی از وب سایت‌های فعال در زمینه ساخت و ساز برای شما به نمایش در می‌آید که همگی یا درگاهی برای دانلود یک نرم افزار ارائه می‌دهند که در بیشتر مواقع منوی انگلیسی دارد و قابلیت نصب در سیستم‌های اندروید را دارد. گروهی از وب سایت هم تنها به معرفی نرم افزارها کرده‌اند؛ اما آیا برای محاسبه هزینه ساخت ساختمان نیاز به دانلود نرم افزاری است؟

پاسخ منفی به این سؤال برای افرادی که تلفن همراه با سیستم عامل آی او اس دارند. نوید آور خبرهای خوب است زیرا برای این گونه نرم افزارها برای سیستم عامل اندروید که در ایران و جهان طرفدار بیشتری دارد، طراحی جذاب‌تر و آپدیت‌های بیشتری و بهتری ارائه می‌شود و دارندگان تلفن همراه با سیستم عامل IOS همیشه در دانلود و آپدیت این قبیل نرم افزارها با مشکل مواجه می‌شوند. البته برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد، کافی است به جست و جوی آن بپردازید.

نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان متری چند، به صورت تحت وب به خدمت رسانی اقدام می‌کند. برای استفاده از این نرم افزار کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید و بدون صرف هزینه، بدون دانلود نرم افزاری روی سیستم عامل خود و تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانید به نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان دسترسی داشته باشید که برآورد کلی هزینه ساخت را به رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مطالب مرتبط: معرفی نرم افزارهای متره و برآورد، بهترین نرم افزار آفلاین کدام‌اند؟

دانلود نرم افزار یا استفاده از یک راه بهتر و همیشه در دسترس

بهترین نرم افزارهای محاسبه هزینه ساخت ساختمان کدام‌اند؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز به آن اشاره شد، با جست و جوی عبارت نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان در گوگل لیستی از وب سایت‌های ارائه دهنده این دست نرم افزارها به نمایش در می‌آید. دو نتیجه اول مربوط به وب سایت بازار است که نرم افزارهای محاسبه هزینه ساخت ساختمان مناسب گوشی‌های تلفن همراه اندرویدی هستند. این دو نرم افزار مجموعاً 3 هزار بار دانلود شده‌اند ولی نمره‌ای بالاتر از 9/2 را دریافت نکرده‌اند که نشان از ناکارآمدی آن‌ها دارد، دانلود این نرم افزارها به صورت رایگان است ولی به منظور استفاده از آن‌ها باید پرداخت درون برنامه‌ای انجام شود.

دانلود نرم افزار یا استفاده از یک راه بهتر و همیشه در دسترس

نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان متری چند چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین و مهم‌ترین ویژگی نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان متری چند، قابلیت اجرای آن روی هر سیستم عاملی است. از آنجایی که این نرم افزار تحت وب است، مادامی که هر فردی به وسیله گوشی هوشمند، رایانه شخصی یا لب تاب به اینترنت متصل باشد، فارغ از اینکه به سیستم عامل اندروید، ویندوز یا آی او اس داشته باشد می‌تواند از این نرم افزار استفاده کند. نرم افزار متره و برآورد متری چند به محاسبه هزینه ساخت ساختمان می‌پردازد و در انتها برآورد کلی رایگان در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

از دیگر ویژگی‌های کاربردی و مورد نیاز این روزهای صنعت ساخت و ساز، نرم افزار متری چند هر ماه با استعلام از مراکز معتبر سنجش قیمت، نرخ به‌روز مصالح و متریال ساختمانی را به‌روز می‌کند، در این صورت محاسبه هزینه ساخت تا حد امکان از به قیمت واقعی نزدیک است و تخمین درستی به دست می‌دهد. علاوه بر این امکان برآورد با نرخ قیمت ماه قبل نیز امکان دارد که قابلیت مقایسه هزینه ساخت در ماه‌های مختلف یک سال برای کاربران مقدور باشد.

دانلود نرم افزار یا استفاده از یک راه بهتر و همیشه در دسترس

سخن آخر

در این مقاله به بررسی وب سایت‌های ارائه دهنده نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان پرداختیم و محصولی که آن‌ها برای فروش ارائه می‌کنند را از نظر کیفی با نرم افزار آنلاین متره و برآورد متری چند که برای محاسبه هزینه ساخت ساختمان از آن بهره گرفته می‌شود، مقایسه کردیم. با توجه به آپدیت‌های مکرر قیمت‌های مصوب مصالح ساختمانی در این نرم افزار تخمین بسیار نزدیک به واقعیت خواهد بود برای دسترسی به آن تنها اتصال به اینترنت کافی است. این نرم افزار در مرحله اولیه ارائه قرار دارد و بخش‌های مختلفی به آن اضافه خواهد شد تا بهترین پیش‌بینی از هزینه ساخت مسکن را ارائه دهد.

مطالب مرتبط: معرفی بهترین نرم افزار متره و برآورد آنلاین یا تحت وب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا