برآورد هزینه ساخت

محاسبه هزینه ساخت مسکن به صورت آنلاین در کمترین زمان

بارها در مقالات مختلف به آن اشاره شده است که راه‌های مختلفی برای محاسبه هزینه ساخت مسکن وجود دارد. از خرید فایل اکسل گرفته تا استفاده از نرم افزارهای آفلاین، نرم افزارهای آنلاین و اپلیکیشن‌های موبایل می‌توان برای محاسبه هزینه ساخت اقدام کرد. وب سایت متری چند با ارائه نرم افزار آنلاین قادر است به برآورد هزینه ساخت پرداخته و نتیجه را به صورت فایل اکسل در دسترس قرار دهد. همچنین با این نرم افزار می‌توان برنامه ساخت نیز دریافت کرد که شامل نمودارهای اس (S curve)، کش فلو (cash flow)، گانت چارت، زمان خرید و برنامه ساخت است که این داده‌ها نیز به صورت فایل اکسل در دسترس قرار خواهد داشت.

برای دریافت خلاصه متره، لیست قیمت مصالح مصرفی، برآورد هزینه ها به تفکیک فعالیت ها و برنامه ساخت به متری چند مراجعه کنید

محاسبه آنلاین هزینه ساخت ساختمان

شاید تا کنون با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل و یا سامانه‌های آنلاین، به محاسبه هزینه ساخت مسکن خود اقدام کرده باشید. این نرم افزارها و اپلیکیشن‌ها تقریباً یک محاسبه سرانگشتی و یک تخمین کلی ارائه می‌دهند. این نوع تخمین بازاری است و بیشتر به کار سنجیدن ارزش یک ملک به کار می‌آید. ولی اگر به دنبال محاسبه آنلاین هزینه ساخت ساختمان هستید و هدفتان به دست آوردن تخمین دقیق جزئیات یک سازه است، پیشنهاد می‌کنم با متری چند این کار را انجام دهید.

در متری چند با وارد کردن مشخصات سازه مورد نظر، زمین و تاریخ شروع پروژه خروجی برآورد کلی رایگان، خلاصه برآورد هزینه ساخت، لیست قیمت و مصالح مصرفی، هزینه‌ها به تفکیک فعالیت‌ها، برنامه بودجه بندی (کش فلو و زمان خرید)، برنامه ساخت (گانت چارت، نمودار اس و برنامه ساخت) و ساختار شکست را به صورت فایل اکسل با پرداخت مبالغی و یا خرید اشتراک در اختیار خواهید داشت.

مطالب مرتبط: هزینه ساخت یک خانه 100 متری چقدر تمام می‌شود؟

دانلود رایگان نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان

اگر در صنعت ساختمان فعالیت دارید حتماً می‌دانید که نرم افزارهای آفلاین زیادی به منظور برآورد هزینه ساخت و تدوین برنامه ساخت وجود دارند. این نرم افزارها مهندسی و به زبان فارسی هستند که برای استفاده از آن‌ها باید اقدام به خرید نرم افزار کرد. سپس با نصب نرم افزار روی سیستم عاملی با پرداخت درون برنامه‌ای برای آپدیت قیمت‌های مصالح و فهرست بها یا وارد کردن دستی قیمت‌ها و فهرست بها با داشتن قیمت‌های به روز، می‌توانید از این نرم افزارها استفاده کنید.

البته اگر زمانی که صرف آموزش کار با نرم افزار و وارد کردن قیمت‌های به روز در صورت عدم خرید درون برنامه‌ای می‌کنید را در نظر بگیریم. مدت زمان و طبیعتاً هزینه زیادی را باید صرف به دست آوردن برآورد هزینه ساخت کنید. در این بین بسیاری به دنبال دانلود رایگان نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان هستند تا با عدم پرداخت هزینه‌ای برای این منظور از دیگران یک گام جلوتر باشند. با استفاده از نرم افزار آنلاین متری چند دیگر نیازی به دانلود نیست. در هر زمان، تنها با اتصال به اینتنرنت از طریق هر وسیله هوشمندی مانند موبایل، لب تاب، کامپیوتر و تبلت می‌توانید در کمترین زمان به برآورد هزینه ساخت بپردازید.

برآورد هزینه ساخت ساختمان 99

متری چند بستری فراهم کرده است تا به صورت آنلاین و با صرف کمترین زمان هر کسی تنها با دسترسی به اینترنت از طریق وسایل هوشمند ارتباطی بتواند به برآورد هزینه ساخت بپردازد. متری چند با آپدیت کردن قیمت مصالح ساختمانی به صورت ماهانه و استفاده از فهرست بهای به روز تخمینی دقیق از هزینه ساخت ساختمان 99 ارائه می‌دهد.

فایل اکسل هزینه‌های ساخت ساختمان

یکی از عباراتی که بسیاری از اشخاص فعال در صنعت ساختمان و متخصصان کنترل پروژه آن را در گوگل جست و جو می‌کنند، فایل اکسل هزینه‌های ساخت ساختمان است. متری چند با ارائه فایل اکسل برآورد هزینه ساخت و برنامه ساخت کار را برای مهندسان کنترل پروژه و مدیر پروژه راحت‌تر کرده است. اگر به دنبال شرکت در مناقصه ساختمانی هستید، می‌توانید با برآورد هزینه ساخت دقیق و به روز با قدرت و آگاهی به مناقصه بروید و قیمت عادلانه‌تر ارائه کنید. اگر به متره و برآورد برای تهیه صورت وضعیت نیاز دارید به متری چند رفته و با استفاده از لیست قیمت و مصالح مصرفی و برنامه گرفته و برآورد هزینه‌های انجام شده ماهانه را سریع‌تر و دقیق‌تر انجام دهید.

هزینه ساخت اسکلت بتنی

در نرم افزار آنلاین متری چند مهم نیست سازه مورد نظر شما چه اسکلتی داشته باشد. متری چند توانایی این را دارد که هزینه ساخت اسکلت بتنی و فلزی را به صورت جداگانه ارائه دهد. با وارد کردن مشخصات سازه مورد نظر در مرحله سازه، در گوشه سمت راست و بالا، نوع سازه را انتخاب کنید. متری چند با توجه به استانداردها و قوانین پیش‌فرض‌هایی را برای سازه بتنی یا فلزی در قسمت نوع سقف مد نظر دارد که با توجه به نوع سازه، ارتفاع طبقات، تعداد آن‌ها و موارد دیگر تغییر می‌کند.

اگر پس از تخمین هزینه ساخت ساختمان با اسکلت بتنی قصد ساختن آن را دارید، می‌توانید پس از مرحله محاسبه و دریافت خروجی‌های مورد نظر خود به بخش برنامه ساخت مراجعه کرده و با تنظیم تاریخ شروع پروژه، برنامه ساخت دقیقی مشتمل بر ساختار شکست کار، برنامه ساخت، گانت چارت، نمودار اس، کش فلو و زمان خرید مصالح و تجهیزات را به صورت فایل‌های اکسل با پرداخت مبالغ آن‌ها یا خرید اشتراک دریافت کنید.

مطالب مرتبط: برآورد هزینه ساخت ساختمان را با متری چند تجربه کنید

سخن آخر

متری چند با فراهم کردن بستری آنلاین به سریع‌تر و دقیق‌تر شدن فرایند برآورد هزینه ساخت و تدوین برنامه ساخت اقدام کرده است. با خرید اشتراک متری چند می‌توانید تا در یک ماه پانزده هزار مترمربع را تخمین قیمت زده و برنامه ساختش را فراهم کنید. ناگفته نماند که خرید تکی هر کدام از خروجی‌های اکسل نیز برای مخاطبان مقدور است. متری چند زیر مجموعه شرکت بزرگ کارگشا است و با در اختیار داشتن دانش مهندسان کامپیوتر و عمران اقدام به راه اندازی وب‌سایت‌های نوآورانه در زمینه ساخت و ساز کرده است. برای انجام مطالعات امکان سنجی و پیش امکان سنجی همینطور اطلاع از قیمت مسکن نیز می‌توانید به وب سایت اکو ساختمان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا